Portál Příspěvky.cz existuje od roku 2012 a jeho cílem je pomoci lidem se zorientovat ve státní sociální podpoře a příspěvcích od pojišťoven. Za dobu své existence si portál vybudoval stabilní návštěvnost a silnou pozici ve výsledcích vyhledávání. Z pohledu inzerenta jsou zajímavé následující statistiky:

  • Portál měsíčně navštíví 160.000+ návštěvníků, kteří si prohlédnou 270.000+ stránek na webu
  • Největším zdrojem návštěvnosti je neplacené vyhledávání, které přivádí více než 90% všech návštěv
  • Návštěvníci stráví na stránce poměrně dlouhou dobu (1:33), obsah je pro ně zajímavý/přínosný
  • Většinu návštěvníků tvoří ženy (přibližně 70%) ve věku 25 – 44 let
  • Statistiky domény: S-Rank 3, Alexa 519.842, MozRank 2.10, Moz DA 18
  • Screenshot z Google Analytics

Možnosti inzerce

Níže naleznete konkrétní nabízené formy inzerce, včetně jejich ceny a počtu zobrazení za měsíc. Vybrat si můžete pouze jeden typ, námi ověřená a doporučená forma je článek o vaší firmě/službě podpořený posuvnou lištou a bannerem v postranním panelu. Pozici jednotlivých elementů jsou patrné z obrázku níže.

Nabídka a rozložení inzertních ploch na Příspěvky.cz

Posuvná lišta

Příklad posuvné lištyPříklad posuvné lišty

Posuvná lišta je zobrazena nad hlavičkou stránky a posouvá se společně s obsahem. Skládá se z textu a akčního tlačítka v zelené barvě. Je tedy uživateli neustále na očích a je vhodná pro použití s krátkým výstižným sloganem a akčním tlačítkem. Lišta je zobrazována pouze na tabletech a osobních počítačích.

UmístěníRozměryZobrazení za měsícCena za měsíc
Nad hlavičkou1080 x 40140.000+3.990,- Kč

Bannery

Bannerové reklamy jsou nejčastější formou inzerce a hodí se zejména pro budování značky a využití ve výkonnostním marketingu, protože je jejich výkon snadno měřitelný (zobrazení, kliky). Bannery jsou zobrazovány pouze na tabletech a osobních počítačích.

UmístěníRozměryZobrazení za měsícCena za měsíc
Hlavička468 x 60140.000+2.990,- Kč
Postranní panel300 x 300140.000+1.990,- Kč

Pokud máte zájem o jinou velikost či umístění banneru, kontaktujte nás prosím pomocí formuláře níže na stránce.

Články

Pokročilejší formou reklamy jsou články, ať už se jedná o prezentaci firmy, recenzi produktu/služby či rozhovor. Jsou vhodné k budování značky a engagementu. Kromě toho mohou obsahovat až 3 zpětné odkazy a tím mohou pomoci zlepšit SEO a potažmo dosáhnout lepších pozic ve vyhledávání.

UmístěníAutorZpětné odkazyCena za publikaci
Hlavní stránka a NovinkyNapsáno námi (1 NS)32.490,- Kč
Hlavní stránka a NovinkyNapsáno inzerentem31.990,- Kč

Publikujeme pouze články, které jsou unikátní a nejsou publikovány na jiných webech. Externí odkazy obsahují tag rel=“nofollow“ pro splnění Google Quality Guidelines. Garantujeme umístění článku na webu po dobu jeho existence.

Zpětné odkazy

Odkazy na stránky inzerenty jsou pravděpodobně nejjednodušší formou reklamy. Kromě návštěvnosti mohou pomoci i zlepšit SEO a potažmo dosáhnout lepších pozic ve vyhledávání.

UmístěníZobrazení za měsícCena za měsíc
Postranní panel270.000+990,- Kč
Patička270.000+690,- Kč

Pro každé umístění garantujeme maximální množství 4 odkazů. Externí odkazy obsahují tag rel=“nofollow“ pro splnění Google Quality Guidelines. Cena za měsíc se vztahuje k jednomu unikátnímu odkazu.

Pro objednání nás kontaktujte

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš e-mail (vyžadován)

Vaše zpráva