Oborová zdravotní pojišťovna je nejobdivovanější zdravotní pojišťovnou České republiky pro rok 2020.

U klientů je Oborová zdravotní pojišťovna velmi oblíbená. To ukázalo i hlasování nezávislých hodnotitelů Sdružení CZECH TOP 100. Pojišťovna se umístila na čtvrtém místě v kategorii pojišťoven a penzijních fondů. OZP patří tak do významného a prestižního klubu stovky nejobdivovanějších společností v České republice. Jiná zdravotní pojišťovna se v žebříčku CZECH TOP 100 neumístila.

Skoro tisícovku společností posuzovali nezávislí hodnotitelé z řad manažerů, analytiků, akademiků a představitelů státní správy při sestavování žebříčku 100 OBDIVOVANÝCH FIREM ČR. Jedná se již o 16 ročník, který je každoročně vyhlašován právě Sdružením CZECH TOP 100.

Diskuze k příspěvku má už 1 komentářů

  1. Milan Odpovědět

    Se nedivím, když letos přebere minimálně desetinu pojištěnců VZP pojišťovně:-))) Díky své strategii a uvolňování bonusů , které si může asi dovolit je jednou z nejdynamičtějších pojišťoven a v poslední době i firem. Díky online prezentaci a přístupu ke klientům přes sociální sítě si vybudovali obrovský náskok proti konkurenci (VZP – spláče nad výdělkem)

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *