Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra poskytuje seniorům a lidem v důchodu od 65 let příspěvek na sportovní aktivity (plavání, nordic walking či kolektivní cvičení v přírodě).

Příspěvek lze čerpat v období od 1. 4. 2021 do 30. 6. 2021 do výše 200,– Kč.

Sportovní aktivita má nesporný přínos pro lidský organismus v každém věku. Pravidelným pohybem zlepšujeme činnost našeho srdce, posilujeme svalstvo, dochází také ke zlepšení psychické kondice. I v případě, že dotyčná osoba trpí závažnějším onemocněním, lze vybrat takovou pohybovou aktivitu, která bude mít pozitivní přínos, a přitom nebude daného člověka neúměrně zatěžovat.

Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra přispívá svým pojištěncům na sportovní aktivity i ve vyšším věku, čímž se snaží přispět ke zlepšení jejich zdraví.

Kde se dozvědět více

Diskuze k příspěvku má už 6 komentářů

 1. Miluše Látová Odpovědět

  Dobrý den, je mě 75let, jsem po mozkové příhodě v roce 2011,chodim o francouzských holich. Od roku 2014 mám vozicek rolator, který už je starý, nevyhovující, neudržím stabilitu, bez berli, nyní se už tři měsíce léčím s bolestí levého ramene, diagnóza, „Burzitida“, nejdříve injekcemi mesocain, nyní chodím na masáže, cvičení a magnet, ale zdravotní stav se jen pomalu léčí, o fr. hole už se nemohu pořádně bolestí opírat, požádala jsem si o nové odlehčené chodítko , ale momentálně žádné nejsou nikde na skladě, to které jsem si vybrala se jmenuje UNI_ROLL_04F-Zlata, odlehčené, váží jen 6,8kg,katalog.c.10250029,dodává je firma 2energy.cz,Bardejov, objednala jsem si ho u této firmy, ale protože nemá kód, dodavatel mě sdělil, že zdravotní pojišťovna na vozítko nepřispívá a že si tedy budu muset chodítko sama zaplatit. Jsem důchodce, bydlím v domově důchodců a jsem už že všeho nešťastná, jak si mám poradit, abych chodítko co nejdříve dostala, jestli mě můžete prosím na chodítko přispět,co pro to mohu udělat? Můžete mě prosím pomoci? Děkuji předem za Vaši pomoc. Látová Miluše, Východní 621, 36020 Karlovy Vary

 2. FreeStyle Odpovědět

  sem diabetik dostavam testovaci pasky dvě krabičky za rok proplaci se v pojištovně když si koupim sama Durkova

 3. Kindlová Věra Odpovědět

  Dobrý den, zajímá mě příspěvek na novou čočku z důvodu šedého zákalu. Děkuji Věra

 4. Marie Odpovědět

  Dobrý den,
  prosím je příspěvek na rehabilitační cvičení a měkké techniky páteře, /degenerativní změny/, když si toto platím sama.
  Děkuji
  Rotreklová

 5. Mgr. Jarmila Němečková Odpovědět

  Dobrý den. Vaše stránky neaktualizujete? Proč se dnes, tj. 13. 3. 2015, dovídám, co vaše pojišťovna nabízela před rokem?
  Kopie vašeho textu:
  Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra poskytuje seniorům a lidem v důchodu od 65 let příspěvek na sportovní aktivity (plavání, nordic walking či kolektivní cvičení v přírodě).

  Příspěvek lze čerpat v období od 1. 4. 2014 do 30. 6. 2014 do výše 100,– Kč.

  K čemu je mi tato informace? Zdraví J. Němečková, váš dlouholetý klient

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *