Ačkoliv během realizace vašeho byznysu jenom těžko získáte jakoukoliv státní pomoc, na jeho začátku existuje. I proto je vhodné zkusit si podnikání na vlastní kůži a zkusit rozjet prosperující firmu. Samozřejmě proces založení je poměrně složitý, což ale neznamená, že na něho jste vždy sami. Můžete totiž využít i služeb profesionálů, kteří založení sro nabízejí. Jak sami říkají, služby nabízíme v rámci celého Slovenska, ale samozřejmě i v rámci České republiky. A ta se logicky týká právě vás samotných. Stačí tak dodat několik základních podkladů a firma může být založena přesně podle vašich požadavků a samozřejmě představ.

Jak na sídlo firmy?

Spolu se založenou společností ale souvisí také její sídlo. Dávat ho na adresu svého bydliště má celou řadu nevýhod, jako:

  • Ztráta soukromí
  • Neprofesionalita
  • Návštěvy z úřadů
  • Nutnost označit adresu jménem firmy

Mnohem lepší je si sídlo pronajmout, a to třeba na prestižní adrese. Nikoliv však ve formě reálné kanceláře, ale hitem posledních let je virtuální kancelář. Na ní se nemusíte reálně zdržovat, a přesto bude plnit všechny zákonem stanovené náležitosti. Díky tomu tak můžete navenek působit jako velmi kvalitní firma, která už samotnou adresou dělá dojem.

Na co se státní příspěvky dají použít?

Dá se říci, že na vše, co s vaším podnikáním souvisí. Můžete ho využívat na marketing, můžete ho využívat na mzdy, ale stejně tak i na vybavení vaší kanceláře. Stejně tak nejsou problémem ani provozní náklady, jako třeba inkoustové kazety do vaší tiskárny. Důležité je pouze to, aby daný výdaj skutečně souvisel s vaším podnikáním a aby daný výdaj pomohl v tom, aby vaše firma šla skutečně kupředu. Využívání příspěvku je totiž důsledně kontrolováno a tak je vhodné mít i v tomto směru opravdu vše v pořádku. A jak příspěvek získat? Prvním krokem je prostudování podmínek a následné podání konkrétní žádosti.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *