Potřebujete se přemístit po Praze (a za chvíli opět i v Brně) rychle a levně? Nebo ještě lépe – rychle a zadarmo? Máme pro Vás speciální kód, díky kterému získáte 200,- Kč zdarma pro Vaši první jízdu.

Pro představu, když budete chtít jet z Hlavního nádraží k pražskému Andělu, cesta Vás s UberPOP vyjde na 92 – 115,- Kč. Při slevovém kupónu na 200,- Kč tak můžete na stejnou trasu využít klidně UberSelect a při troše štěstí i UberBlack.

UberSelect představuje jakýsi mezistupeň mezi UberPOP a UberBlack. Garantuje vůz střední třídy (Škoda Octavia, Volkswagen Passat, Ford Mondeo), který řídí zkušený řidič s velmi dobrým hodnocením a znalostí Prahy. Pro více informací se podívejte na stránku s rozdíly mezi UberPOP, UberSelect a UberBlack.

Při možnosti UberBlack Vás tak přivítá profesionální řidič v obleku s vozem jako je například Mercedes-Benz třídy E a S, Audi A6 a A8 či BMW řady 5 a 7. UberBlack se tedy perfektně hodí pro příležitost, kdy chcete udělat dojem.

Trasa: Hlavní nádraží → Anděl

Jak funguje Uber a jeho výhody

Jedná se o alternativní službu na přepravu cestujících. Příjemné je hlavně to, potřebujete pouze Váš mobil/tablet, o celou komunikaci s řidičem i dispečinkem si vystačíte pouze s mobilní aplikací. 

Už při samotné rezervaci uvidíte orientační cenu jízdy, která je mimochodem nižší než u klasických taxislužeb. Cena u UberPOP je pouhých 9,90,- Kč za 1 kilometr + 3,- Kč za minutu jízdy. Navíc tím, že cenu orientačně znáte, předejdete tak nepříjemným situacím ohledně předraženého jízdného. A co je ještě lepší, nemusíte myslet na to, že byste měli mít hotovost. Platba za jízdu je vám vždy automaticky stržena z vaší platební karty. Odpadá také situace se „spropitným“ pro řidiče.

Pro více informací se podívejte na srování Uberu s Taxify, Liftago a „klasickým“ taxi.

Již jsem zaregistrovaný uživatel

V případě, že již služby Uber využíváte a rádi byste však využili 200,- Kč slevu na jízdné, není nic jednoduššího než dopsat do své aplikace promokód CZEFREE (menu » Platba » Přidat promo/dárkový kód). Pak už si jen objednejte svůj první vůz a vychutnejte si jízdu zdarma.

Ještě nemám u Uber registraci

V tomto případě je potřeba se zaregistrovat. Při využití následujícího odkazu je při registraci kód CZEFREE již přednastaven, stačí tak pouze vyplnit své údaje a objednat první vůz.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *